Zadbaj o swój „wózek”

18 Views Comment Off

Zadbaj o swój „wózek”

„Wózek” jest pojęciem dosyć szerokim. Jedni rozumieją je przez środek transportu niemowlaka, inni samochód, część tak określi motocykl a pozostałe grono: rower. Wszystkie te pojazdy łączy kilka podstawowych cech: przenoszą z miejsca na miejsce, wymagają jakiejś siły napędowej, oraz co najważniejsze dla tego wpisu: ulegają zniszczeniom. Zarówno motocyklista, rowerzysta, a nawet młoda mama, nie będą chcieli pokazać się z odrapaną farbą na wehikule. Aby nie musieli się wstydzić, mogą użyć pistoletów natryskowych i przywrócić świetność pojazdom.

Gdy tylko w skład przydomowego garażu wejdą profesjonale pistolety natryskowe marki Steinberg Systems, każda kolejna rysa będzie nieco mniej „bolesna”. Głównie dlatego, że będziesz mieć pewność łatwego i skutecznego usunięcia jej, na dodatek bez szkody dla środowiska naturalnego. Wiadomo, że nie zawsze da się uniknąć wypadków komunikacyjnych, a nawet najdrobniejsze otarcie zwykle skutkuje nieestetyczną rysą. Aby powłokę naszego wehikułu nie szpeciło takie paskudne zadrapanie, wystarczy tylko chwilka pracy i gotowe! Bez długich godzin regulowania skomplikowanych pokręteł, dostępu powietrza albo ilości farby. Z pistoletami natryskowymi wypięknieje nawet dawno zapomniany, dziecięcy wózek, a samochód będzie wyglądał, jakby właśnie opuścił progi fabryki. Jeśli na dodatek popuścisz wodze fantazji, uzyskasz niepowtarzalny wzór, jakim nie pochwali się nikt inny.

Nie masz czasu na własnoręczne naprawy lub nie czujesz się plastykiem? Jeśli trafisz do zakładu lakierniczego, wyposażonego w pistolety natryskowe najnowszej generacji, możesz spać spokojnie, bez obaw, że rachunek za usługę pochłonie wszystkie Twoje oszczędności. Dzięki temu, że urządzenia są wyposażone w technologię HVLP, zapewniającą pokrycie maksymalnie dużej powierzchni, przy minimalnym poborze energii, spadną również koszta wykonania takiej pracy. Jednocześnie zużyjesz mniej farby, pozostanie więcej na następne malowanie i mniej ulotni się do atmosfery a Ty poczujesz, że nie wpływasz negatywnie na stan środowiska. Zakładamy, że profesjonalny warsztat będzie potrzebował większej ilości pistoletów natryskowych. Dla mechaników najlepsze będą zestawy lakiernicze, zamknięte w bardzo poręcznej i eleganckiej walizce z aluminium. Znajdą się w niej dwa pistolety z pojemnikami na farbę mieszczącymi 200 ml oraz 600 ml. Całość waży jedynie 3 kilogramy, co zapewne nie sprawi nikomu trudności podczas transportu.

Pistolety natryskowe marki Steinberg Systems przyniosły kres epoce chropowatego, szpetnego malowania, gorszego chyba od samej rysy. Dzięki nim, wykonana praca będzie doskonałej jakości, a dostrzeżenie różnicy pomiędzy kolejnymi warstwami kolorów właściwie nie będzie możliwe. Płynna regulacja kształtu i siły strumienia farby sprawi, że całość będzie niezwykle dokładnie wykonana.

Bez względu na to, czy zamierzamy odnowić, może to być na przykład stary wózek dziecięcy, zaniedbany motocykl, rower, czy w końcu: samochód – pistolety natryskowe sprawdzą się najlepiej.

In : Auta

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie