Z kłopotów wyciągną Proauqa i Propullator

22 Views Comment Off

Z kłopotów wyciągną Proauqa i Propullator

Wyciągarka linowa Propullator 9500-SWedług badań z 2010 roku 27% kierowców posiada pakiet assistance, a skorzystała z niego 1/4 posiadaczy. Żeby pomoc drogowa działała dobrze, musi posiadać odpowiedni sprzęt. Jednym z najważniejszych uradzeń, które muszą być niezawodne jest wyciągarka, która pomoże „załadować” samochód na lawetę. Emaks.pl proponuje różne wersje sprzętu dostosowane do Twoich potrzeb!

Wyciągarka potrzebna do działalności pomocy drogowej musi gwarantować najwyższą jakość oraz długą żywotność. Awaria tego typu sprzętu może nieść przykre konsekwencje w postaci na przykład zniszczenia samochodu klienta. Dlatego właśnie urządzenia oferowane przez Emaks.pl są dokładnie przetestowane w ekstremalnych warunkach, tak by wyeliminować możliwość jakiejkolwiek usterki. Marka MSW to bezpieczeństwo, komfort użytkowania i pewność, że sprzęt jest niezawodny i niezastąpiony.

Model Proaqua występuje w dwóch wersjach: 2000 i 3500. Obie wyciągarki linowe posiadają zabezpieczenie przed przeciążeniem, stalową linę (9 i 9,15m), manualne sprzęgło oraz pilot zdalnej obsługi. Nie trzeba już kontrolować pracy stojąc przy maszynie. teraz wystarczy jedno kliknięcie z kilku metrów, aby sprzęt wykonywał nasze polecenia. Sprzęt Proaqua potrafi nawinąć 1,8metra w minutę, a maksymalna moc uciągu to odpowiednio 908 oraz 1590kg.

Kolejną naszą propozycją jest Propullator w wersjach 3500-S, 9500-S oraz 13500-S. Każdy sprzęt posiada specjalny hak bezpieczeństwa, manualne sprzęgło, zabezpieczenie przed przeciążeniem a także pilot zdalnej obsługi z zasięgiem 25 metrów. Wyciągarki posiadają przekładnie planetarną (dwie najlepsze wersje 3-stopniową) i automatyczny, wbudowany w bęben hamulec. Przełożenia przekładni to odpowiednia 153:1, 173:1,216:1, a maksymalna moc uciągu 1590, 4310, 6124kg. Jednym słowem wyciągarki przygotowane na ekstremalną pracę.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty profesjonalnych wyciągarek linowych marki MSW w sklepie Emaks.pl. Z nami wyciągniesz z kłopotów każdego kierowcę!

In : Auta

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie