Taxi – lebork24

323 Views Comment Off

Taksówka nad morzem
Witamy na naszej stronie!

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług taksówkarskich dla wczasowiczów i osób stale mieszkających na terenie Lęborka i Łeby. Taksówkarze związani z naszym przedsiębiorstwem jeżdżą po nadmorskich ulicach już od 1990 roku. Przez okres dotychczasowej pracy nabraliśmy dużego doświadczenia, które wykorzystujemy w czasie przewozu osób.O nas

Pierwszy kurs nasza firma miała w 1990 roku. Od tego czasu świadczymy kompleksowe usługi taksówkarskie dla naszych klientów.

Oferta

W ofercie firmy znajdują się nie tylko standardowe usługi przewozu taksówką, ale też wożenie dzieci do szkoły czy robienie drobnych zakupów i dowożenie do domu.

Kontakt z nami

Oferta naszej firmy cały czas się zmienia. Zachęcamy do kontaktu w celu dopytania o nowości i o szczegóły konkretnej usługi
Zobacz więcej

Dla mieszkańców i turystów

Dzięki klientom stale poszerzamy naszą ofertę. Taksówkarze porozumieją się także z gośćmi z zagranicy – posiadają bowiem umiejętność biegłej rozmowy w języku niemieckim. Poza tym, nasi kierowcy są osobami o wysokiej kulturze osobistej, dzięki czemu każdy zlecony im przejazd będzie realizowany w bardzo miłej atmosferze.

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie