Stacja kontroli pojazdów Chorzów

161 Views Comment Off

Stacja kontroli pojazdow Chorzow (8)Stacja kontroli pojazdów Chorzów to tylko przykładowe miejsce, jakich wiele na terenie całego kraju. Każdy, kto jest właścicielem jakiegoś pojazdu, musi zadbać o jego coroczny przegląd techniczny, bo w przeciwnym razie narażamy się na mandat oraz na zatrzymanie dowodu rejestracyjnego pojazdu, a tym samym nie możemy dalej jechać. Tak więc musimy zadbać o to, by zawsze na czas w dowodzie rejestracyjnym naszego samochodu znalazła się stosowna i jakże ważna pieczątka.
Przegląd techniczny, czy jak kto woli rejestracyjny, pojazdu ma charakter kompleksowy i obejmuje dosłownie cały samochód. Pracownik stacji kontroli sprawdza m. in. numery: VIN i rejestracyjny, funkcjonowanie kontrolek na desce rozdzielczej, sprawność świateł, zawieszenie, układ hamulcowy. Wszystko dla bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz innych użytkowników drogi.
Stacja kontroli pojazdów Chorzów to przede wszystkim propozycja dla mieszkańców miasta i okolic, ale przecież nikt nie zabroni wykonać badania technicznego pojazdu, który należy do mieszkańca Gdańska.    W tym obszarze nie ma przecież rejonizacji.

In : Usługi

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie