Samochód w kolorach wiosny

28 Views Comment Off

Samochód w kolorach wiosny

Lakiernictwo to jedna z dziedzin, która z pewnością szybko nie zostanie zapomniana. Liczba wypadków samochodowych nie spada, a i tuningowanie czterech kółek jest wciąż modne. Nie każdy jest wirtuozem malarstwa i czasem lepiej powierzyć upiększanie pojazdu specjaliście. A z czego korzysta dobry lakiernik? Z dobrego i sprawdzonego sprzętu.

Są jednak tacy, którzy się uprą. Przeczytają dziesiątki instrukcji, setki porad i stwierdzą, że zrobią to taniej i lepiej niż lakiernik. Nieważne, czy jesteś lakiernikiem z kilkunastoletnim stażem czy też amatorem, który pierwszy raz w życiu zabiera się za upiększanie sprzętu. Każdy, kto chce zajmować się malowanie samochodu musi wyposażyć się w odpowiedni pistolet. Oczywiście nie na kulki ani śrut, ale farbę. Nie ma sensu wydawanie fortuny na sprzęt, który będzie przez nas używany tylko przez chwilę i być może tylko raz w życiu. Najlepszym pomysłem jest więc połączenie wydajności z minimalnym uszczupleniem portfela. Pistoletów natryskowych jest w internecie sporo, kolejne oferty znajdziemy w sklepach stacjonarnych. Nie trzeba jednak wybierać spośród tysiąca ofert, na Emaks.pl znajduje się sprzęt solidny, pewny i co najważniejsze za okazjonalną cenę.

Na pierwszy rzut oka wszystkie pistolety lakiernicze są takie same. Potencjalny nabywca laik oprócz różnicy w cenie może nie dostrzec elementów, które odróżniają sprzęty od siebie. Co mają więc w sobie urządzenia dostępne w naszym sklepie? We wszystkich wykorzystywana jest technologia HVLP gwarantująca najwydajniejsze natryskiwanie, dzięki czemu powierzchnia jest dokładnie pokryta. Pistolety posiadają wymienny filtr, który chroni dyszę przed zapchaniem. Dzięki temu nie musimy martwić się o długie i nużące czyszczenie. Co jeszcze? Obrotowy regulator szerokości natrysku i ilości farby. W praktyce oznacza to mniejsze nadmierne natryskiwanie oraz mniej organicznych związków w powietrzu. Sprzęt ma też płynnie regulowane powietrze i zmniejszone zapotrzebowanie ciśnienia. Czego chcieć więcej?

W naszym sklepie oprócz pojedynczego pistoletu znajduje się też komplet 0,8 + 1,4mm oraz zestaw z praktyczną, aluminiową walizką, która przyda się na przykład w czasie transportu. Pistolet typu mini pozwala na zaoszczędzenie nawet 30% materiału. To, co wyróżnia sklep Emaks.pl od innych to fachowa pomoc, obsługa i bardzo szybka przesyłka. Wystarczy też spojrzeć na cennik by przekonać się, że szukanie sprzętu w innym miejscu w sieci nie ma żadnego sensu. Otrzymujesz sprawdzony produkt wysokiej jakości za niską cenę. Warto dołączyć do grona zadowolonych klientów i zaopatrzyć się w sprzęt, który przez lata będzie użytkowany komfortowo i bezpiecznie.

In : Auta

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie