Kredyty samochodowe Rzeszów

57 Views Comment Off

Kredyty samochodowe Rzeszów gra wstępna

Jak kupić samochód jeśli nie masz odpowiedniej ilości kasy ? Dzisiaj istnieje wiele firm pośredniczących w uzyskaniu kredytu samochodowego. Oferty uzyskania szybkiej gotówki różnią się czasem bardzo znacznie. Wybór odpowiedniego pośrednika może uchronić Cię od ostrej “palpitacji” serca kiedy będziesz spłacać ów dług.

Można powiedzieć że w obecnej chwili 08.2007r. banki wyczuły nadchodzącą dobrą koniunkturę i same wciskają nam kasę do kieszeni. Można się starać o kredyt nawet bez sprawdzenia w BIK oraz bez zaświadczenia o dochodach. Kredyt samochodowy jest najbardziej bezpieczny bowiem zabezpieczeniem jest zwykle nabywany samochód.
Przykładowo w firmie AdVise Rzeszów:
Kilka głównych cech kredytu samochodowego:

• Finansowanie 100% ceny pojazdu – 0% pierwszej wpłaty

• Długie okresy kredytowania – do 10 lat

• Uproszczona procedura – bez konieczności wizyty u nas w biurze!

• Obsługujemy klientów z terenu całej Polski.

• Możliwość sfinansowania dodatkowych kosztów (do 15% kredytu)

• Do uzyskania kredytu wystarczą dwa dokumenty tożsamości oraz
‘oświadczenie’ o dochodzie

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu możesz uzyskać kredyt pod zastaw samochodu do 90% wartości auta! Refinansujemy również samochody sprowadzone z zagranicy!

Pamietajcie jednak, że łatwo wziąć kredyt ale zapytajcie się sami siebie czy równie łatwo go będziecie spłacać. Można wcześniej wykonać mały test na spłatę kredytu samochodowego. Mianowicie przez kolene trzy miesiące odłożyć głęboko do szuflady po np. 700 zł . Jeśli uda się Wam ich nie naruszyć przez ten czas, wówczas możecie zastanowić się poważnie nad kredytem samochodowym. Zwłaszcza że napewno będzie tańszy o 2100 zł (!) , które już macie 😉

In : Transport

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie