Kombi czy minivan. Co wybrać?

197 Views Comment Off

Szukając samochodu dla dużej rodziny lub auta z dużymi możliwościami załadunku, koncentrujemy się na autach z nadwoziem typu kombi lub na autach typu van. Jakie rozwiązanie jest lepsze?

Samochody typu kombi to pojazdy, które były odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy uznawali, że motoryzacja w klasycznym wydaniu, czyli auta typu sedan, hatchback lub podobne, nie zapewniają przestrzeni bagażowej. Pisząc wprost – kombi to klasyczne auta osobowe z większym bagażnikiem.

Vany lub minivany to auta projektowane z nastawieniem na przestrzeń w pojeździe, bezpieczeństwo jazdy i dużo miejsca bagażowego. Niewątpliwe dla tych, którzy szukają samochodu o dużych możliwościach załadunku, są lepszym rozwiązaniem. Przestrzeń bagażowa jest większa niż w autach typu kombi, sam samochód zaś z powodzeniem sprawdzi się zarówno jako mała bagażówka, jak i auto rodzinne, czy pojazd na codzienne dojazdy do pracy.

Podsumowując.

Szukając samochodu z dużą przestrzenią bagażową, można wybrać kombi, jednak auto typu van, jest o wiele lepszym rozwiązaniem.

In : Porady

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie