Foteliki samochodowe

179 Views Comment Off

Foteliki samochodowe (5)Jak wiadomo każdy rodzic chce zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka, w szczególności podczas podróży. Bezpieczeństwo to oraz komfort podczas jazdy zapewniają foteliki samochodowe, których używanie nakazuje nawet prawo.
Fotelik taki jest niezbędny dla noworodków oraz dzieci o niskim wzroście. Należy zawsze pamiętać, że o używaniu fotelika decyduje wzrost a nie wiek naszej pociechy. Zapięte pasy zapewniają bezpieczeństwo, natomiast dobrze wyprofilowany fotelik zadba o wygodę podczas jazdy oraz jest dopasowany do kręgosłupa, co czyni go również dobrym dla zdrowia. Siedzenie to działa na dziecko podczas wypadku w taki sam sposób jak na nas zwyczajne pasy, jest jednak dobrze dopasowany do wzrostu i wagi dziecka, a więc daje mu to większą szansę na jak najmniejsze obrażenia podczas ewentualnej stłuczki czy większego wypadku.
Pamiętajmy zatem, że foteliki samochodowe to nie niepotrzebny wydatek a rzecz niezbędna w wyposażeniu samochodu, którym podróżuje nasza pociecha. Dbajmy także aby zawsze był dobrze dobrany, aby dawał naszemu dziecku jak największe poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

In : Usługi

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie