Co to jest motoryzacja?

1024 Views Comment Off

Co to jest motoryzacja? Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta. Dlaczego? Głównym powodem jest fakt, że motoryzacja jest branżą, która jest bardzo rozległa, a przez to związana jest z wieloma dziedzinami naszego życia. Jeśli na ulicy spotkalibyśmy kilkunastu ludzi i zapytali ich co rozumieją przez słowo motoryzacja to odpowiedzi na pewno byłyby przeróżne. Dla każdego z nas to słowo oznacza coś innego. Niewątpliwie jednak większość powiedziałaby, że motoryzacja związana jest z samochodami.
To niewątpliwie niezaprzeczalny fakt. Motoryzacja jest bezpośrednio związana z samochodami, ale równocześnie dotyczy także wielu innych dziedzin. Mówienie o motoryzacji tylko w kontekście samochodów będzie swego rodzaju nadużyciem.
Jeśli więc zastanawiamy się nad definicją słowa motoryzacja to weźmy pod uwagę złożoność problemu. Tylko wówczas uzyskamy pełną odpowiedź na interesujące nas zagadnienia. Dzięki temu będziemy mieć kompleksową wiedzę o motoryzacji i będziemy mogli dzielić się nią z innymi.

In : Transport

About the author

Related Articles

Menu:
Archiwa
Kategorie