Stacja kontroli pojazdów Chorzów

102 Views Comment Off
Stacja kontroli pojazdów Chorzów
2 votes, 8.00 avg. rating (78% score)

Stacja kontroli pojazdow Chorzow (8)Stacja kontroli pojazdów Chorzów to tylko przykładowe miejsce, jakich wiele na terenie całego kraju. Każdy, kto jest właścicielem jakiegoś pojazdu, musi zadbać o jego coroczny przegląd techniczny, bo w przeciwnym razie narażamy się na mandat oraz na zatrzymanie dowodu rejestracyjnego pojazdu, a tym samym nie możemy dalej jechać. Tak więc musimy zadbać o to, by zawsze na czas w dowodzie rejestracyjnym naszego samochodu znalazła się stosowna i jakże ważna pieczątka.
Przegląd techniczny, czy jak kto woli rejestracyjny, pojazdu ma charakter kompleksowy i obejmuje dosłownie cały samochód. Pracownik stacji kontroli sprawdza m. in. numery: VIN i rejestracyjny, funkcjonowanie kontrolek na desce rozdzielczej, sprawność świateł, zawieszenie, układ hamulcowy. Wszystko dla bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz innych użytkowników drogi.
Stacja kontroli pojazdów Chorzów to przede wszystkim propozycja dla mieszkańców miasta i okolic, ale przecież nikt nie zabroni wykonać badania technicznego pojazdu, który należy do mieszkańca Gdańska.    W tym obszarze nie ma przecież rejonizacji.

Podobne wpisy o transporcie i motoryzacji:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w twoim mieście znajduje się wypożyczalnia samochodów dostawczych?

View Results

Loading ... Loading ...
Komentarze
Menu:
Archiwa
Kategorie