Loty do Barcelony

48 Views Comment Off
Loty do Barcelony
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

Loty do Barcelony (10)Barcelona to niewątpliwie miasto cudów. Cudów architektonicznych, piłkarskich i artystycznych. Jest to miejsce odwiedzane przez milionów turystów, którzy raz na zawsze zostają oczarowani jego magią. Loty do Barcelony są coraz tańsze, co sprawia nie można przejść obok perły Hiszpanii obojętnie..
Pomimo natłoku turystów jest to cudowne miejsce do codziennej egzystencji. Całoroczne ciepło, znakomite jedzenie, wspaniale rozwinięte życie kulturalne, cieszące oko zabytki, rozrywki na każdym kroku i jeszcze ta Duma Katalonii – FC Barcelona. Położenie nad Morzem Śródziemnym i w pobliżu Pirenejów to dodatkowy atut. Symbolem miasta jest niewątpliwie Sagrada Familia. Jest to secesyjny kościół uważany za główne osiągnięcie projektanta Antoniego Gaudíego. Nigdzie w świecie nie będzie Wam dane zobaczyć taką kamienicę, jaką oferuje Barcelona. Casa Batlló ma niespotykane balkony w kształcie kości, a na ścianach są namalowane różnorodne motywy roślinne oraz zwierzęce.
Barcelona to świetna opcja na tak zwany city break. Każdy znajdzie tam coś dla siebie i zakocha się od pierwszego wejrzenia…

Podobne wpisy o transporcie i motoryzacji:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy w twoim mieście znajduje się wypożyczalnia samochodów dostawczych?

View Results

Loading ... Loading ...
Komentarze
Menu:
Archiwa
Kategorie